Producenci

Kontakt

Emi Surf - Bis
ul. Podwale 6
50-043 Wrocław

Zobacz na mapie

tel. 71 355 00 75

Godziny otwarcia sklepu:
Pn-Pt: 10-18
So: 10-14

Raty

Raty Żagiel

Jak kupić na raty

Oblicz ratę

Promocje

Bom Energy Wave 150-210 389,00 zł 489,00 zł


Buty snowboardowe Northwave Domain 699,00 zł 999,00 zł

Deska Burton Feather 959,00 zł 1 349,00 zł


Deska Burton Clash 959,00 zł 1 349,00 zł

Rękawice Demon Kore 99,00 zł 199,00 zł

Kask Red Avid 2011 (Black Pearl) 269,00 zł 329,00 zł

Kask Red Trace 2011 (Gray EU) 199,00 zł 249,00 zł

Kask Red Pure (White Matte) 269,00 zł 339,00 zł

Kask Red Pure (Green Matte) 269,00 zł 339,00 zł

Kask Red Avid 2011 (Black Matte) 289,00 zł 329,00 zł

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

SNOWBOARD

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Deska snowboardowa Rome Agent Rocker
Cena: 1 469,00 zł 2 119,00 zł
Deska snowboardowa Rome Agent Rocker

Agent to klasyk ze stajni Rome.

  • promocja
Deska snowboardowa Rome Mod
Cena: 1 669,00 zł 2 399,00 zł
Deska snowboardowa Rome Mod

Mod to najlżejsza deska z kolekcji ROME na niej śmiga Bjorn.  

  • promocja
Deska snowboardowa Rome Reverb
Cena: 1 189,00 zł 1 719,00 zł
Deska snowboardowa Rome Reverb

Reverb idealna na jib’y; gap’y, jazdę po lesie, krawędziowanie, knuckle-dragging laybacks.

  • promocja
Deska snowboardowa Rome Reverb Rocker
Cena: 1 189,00 zł 1 719,00 zł
Deska snowboardowa Rome Reverb Rocker

Reverb Rocker idealna na jib’y; gap’y, jazdę po lesie, krawędziowanie, knuckle-dragging laybacks.

  • promocja
Kask Head Cloe (black)
Cena: 179,00 zł 259,00 zł
Kask Head Cloe (black)

Kask ochronny Head Cloe Wmn

Posiada Europejski Certyfikat CE EN1077 2007
In-Mould Mono Core - technologia formowania kasków zapewnia efektywne łączenie skorupy z dwóch całkowicie różnych materiałów. Zapewnia lepszą trwałość i wytrzymałość, jednocześnie redukując wagę kasku
Lower Microshell - wykończenie obrzeży materiałem identycznym jak wierzch kasku (zabezpieczenie przed otarciami i rysami)
Vent Dams - blokady wentylacji zmieniają amatorów dobrej pogody w przygotowanych na ekstremalne warunki pogodowe narciarzy i snowboardzistów

  • promocja
Kask Head Cloe (black/white)
Cena: 179,00 zł 259,00 zł
Kask Head Cloe (black/white)

Kask ochronny Head Cloe Wmn

Posiada Europejski Certyfikat CE EN1077 2007
In-Mould Mono Core - technologia formowania kasków zapewnia efektywne łączenie skorupy z dwóch całkowicie różnych materiałów. Zapewnia lepszą trwałość i wytrzymałość, jednocześnie redukując wagę kasku
Lower Microshell - wykończenie obrzeży materiałem identycznym jak wierzch kasku (zabezpieczenie przed otarciami i rysami)
Vent Dams - blokady wentylacji zmieniają amatorów dobrej pogody w przygotowanych na ekstremalne warunki pogodowe narciarzy i snowboardzistów

  • promocja
Kask Head Ela Wmn (black)
Cena: 219,00 zł 319,00 zł
Kask Head Ela Wmn (black)

Kask ochronny Head Ela Wmn

Posiada Europejski Certyfikat CE EN1077 2007
In-Mould Mono Core - technologia formowania kasków zapewnia efektywne łączenie skorupy z dwóch całkowicie różnych materiałów. Zapewnia lepszą trwałość i wytrzymałość, jednocześnie redukując wagę kasku.
Lower Microshell - wykończenie obrzeży materiałem identycznym jak wierzch kasku (zabezpieczenie przed otarciami i rysami)
Vent Dams - blokady wentylacji zmieniają amatorów dobrej pogody w przygotowanych na ekstremalne warunki pogodowe narciarzy i snowboardzistów

  • promocja
Kask Head Ela Wmn (green)
Cena: 219,00 zł 319,00 zł
Kask Head Ela Wmn (green)

Kask ochronny Head Ela Wmn

Posiada Europejski Certyfikat CE EN1077 2007
In-Mould Mono Core - technologia formowania kasków zapewnia efektywne łączenie skorupy z dwóch całkowicie różnych materiałów. Zapewnia lepszą trwałość i wytrzymałość, jednocześnie redukując wagę kasku.
Lower Microshell - wykończenie obrzeży materiałem identycznym jak wierzch kasku (zabezpieczenie przed otarciami i rysami)
Vent Dams - blokady wentylacji zmieniają amatorów dobrej pogody w przygotowanych na ekstremalne warunki pogodowe narciarzy i snowboardzistów

  • promocja
Kask Head Ela Wmn (white)
Cena: 219,00 zł 319,00 zł
Kask Head Ela Wmn (white)

Kask ochronny Head Ela Wmn

Posiada Europejski Certyfikat CE EN1077 2007
In-Mould Mono Core - technologia formowania kasków zapewnia efektywne łączenie skorupy z dwóch całkowicie różnych materiałów. Zapewnia lepszą trwałość i wytrzymałość, jednocześnie redukując wagę kasku.
Lower Microshell - wykończenie obrzeży materiałem identycznym jak wierzch kasku (zabezpieczenie przed otarciami i rysami)
Vent Dams - blokady wentylacji zmieniają amatorów dobrej pogody w przygotowanych na ekstremalne warunki pogodowe narciarzy i snowboardzistów

  • promocja
Kask Head Jocker (supershape)
Cena: 149,00 zł 189,00 zł
Kask Head Jocker (supershape)

Dziecięcy kask ochronny Head Joker Junior

Posiada Europejski Certyfikat CE EN1077 2007
In-Mould MONO CORE - technologia formowania kasków zapewnia efektywne łączenie skorupy z dwóch całkowicie różnych materiałów. Zapewnia lepszą trwałość i wytrzymałość, jednocześnie redukując wagę kasku.
Head 2D Fit - specjalne pokrętło regulujące obwód kasku pozwala idealnie dopasować go do kształtu głowy
System wentylacji Thermal Ventilation™ to automatyczna wentylacja stworzona ze specjalnie zaprojektowanych kanałów transportujących ciepłe i wilgotne powietrze poza obręb kasku, jednocześnie nie wpuszczając do środka zimnego.
Wyściółka z miękkiego materiału - miękka i przytulna, bardzo efektywnie pochłania wilgoć nawet podczas intensywnego wysiłku

  • promocja
Kask Head Pro (black)
Cena: 219,00 zł 319,00 zł
Kask Head Pro (black)

Kask ochronny Head Pro

Posiada Europejski Certyfikat CE EN1077 2007
In-Mould MONO CORE - technologia formowania kasków zapewnia efektywne łączenie skorupy z dwóch całkowicie różnych materiałów. Zapewnia lepszą trwałość i wytrzymałość, jednocześnie redukując wagę kasku.
Lower Microshell - wykończenie obrzeży materiałem identycznym jak wierzch kasku (zabezpieczenie przed otarciami i rysami)
Vent Dams - blokady wentylacji zmieniają amatorów dobrej pogody w przygotowanych na ekstremalne warunki pogodowe narciarzy i snowboardzistów

  • promocja
Kask Head Pro (black/white)
Cena: 219,00 zł 319,00 zł
Kask Head Pro (black/white)

Kask ochronny Head Pro

Posiada Europejski Certyfikat CE EN1077 2007
In-Mould MONO CORE - technologia formowania kasków zapewnia efektywne łączenie skorupy z dwóch całkowicie różnych materiałów. Zapewnia lepszą trwałość i wytrzymałość, jednocześnie redukując wagę kasku.
Lower Microshell - wykończenie obrzeży materiałem identycznym jak wierzch kasku (zabezpieczenie przed otarciami i rysami)
Vent Dams - blokady wentylacji zmieniają amatorów dobrej pogody w przygotowanych na ekstremalne warunki pogodowe narciarzy i snowboardzistów

  • promocja
Kask Head Rebel (black/white)
Cena: 179,00 zł 259,00 zł
Kask Head Rebel (black/white)

Kask ochronny Head Rebel

Posiada Europejski Certyfikat CE EN1077 2007
In-Mould Mono Core - technologia formowania kasków zapewnia efektywne łączenie skorupy z dwóch całkowicie różnych materiałów. Zapewnia lepszą trwałość i wytrzymałość, jednocześnie redukując wagę kasku
Lower Microshell - wykończenie obrzeży materiałem identycznym jak wierzch kasku (zabezpieczenie przed otarciami i rysami)
Vent Dams - blokady wentylacji zmieniają amatorów dobrej pogody w przygotowanych na ekstremalne warunki pogodowe narciarzy i snowboardzistów

  • promocja
Kask Head Viant (black)
Cena: 159,00 zł 229,00 zł
Kask Head Viant (black)

Dziecięcy kask ochronny Head Viant Youth


Posiada Europejski Certyfikat CE EN1077 2007
In-Mould Mono Core - technologia formowania kasków zapewnia efektywne łączenie skorupy z dwóch całkowicie różnych materiałów. Zapewnia lepszą trwałość i wytrzymałość, jednocześnie redukując wagę kasku
System wentylacji Thermal Ventilation™ to automatyczna wentylacja stworzona ze specjalnie zaprojektowanych kanałów transportujących gorące i wilgotne powietrze poza obręb kasku, jednocześnie nie wpuszczając do środka zimnego.
Vent Dams - blokady wentylacji zmieniają amatorów dobrej pogody w przygotowanych na ekstremalne warunki pogodowe narciarzy i snowboardzistów

  • promocja
Kurtka 686 Mannual Cube Ins Jacket (cyan)
Cena: 559,00 zł 799,00 zł
Kurtka 686 Mannual Cube Ins Jacket (cyan)

Kurtka snowboardowa 686 Mannual Cube Insulated (cyan)

Wodoodporność: 8.000 mm
Oddychalność: 5.000 gm
Materiał warstwy wierzchniej: 73% nylon 27% poliester microporous
Podszewka: 100% nylon, 100% poliester
Zapinana na podwójny zamek
System infiDRY™ - dwuwarstwowy materiał zapewnia większy komfort oraz dodatkową odporność na wilgoć i chłód
Izolacja termiczna

  • promocja
Kurtka 686 Mannual Cube Insulated (kelly green max print)
Cena: 559,00 zł 799,00 zł
Kurtka 686 Mannual Cube Insulated (kelly green max print)

Kurtka snowboardowa 686 Mannual Cube Insulated (kelly green max print)

Wodoodporność: 8.000 mm
Oddychalność: 5.000 gm
Materiał warstwy wierzchniej: 73% nylon 27% poliester microporous
Podszewka: 100% nylon, 100% poliester
Zapinana na podwójny zamek
System infiDRY™ - dwuwarstwowy materiał zapewnia większy komfort oraz dodatkową odporność na wilgoć i chłód
Izolacja termiczna

  • promocja
Kurtka 686 Mannual Mystic Fracture (turquoise)
Cena: 479,00 zł 679,00 zł
Kurtka 686 Mannual Mystic Fracture (turquoise)

Kurtka snowboardowa 686 Mannual Mystic Fracture Wmn (turquoise)

Wodoodporność: 8.000 mm
Oddychalność: 5.000 gm
Materiał zewnętrzny: 100% poliester
Podwójna podszewka: 100% poliester, 100% nylon
Ocieplana - 100g
System infiDRY™ - dwie warstwy materiału zapewniają większy komfort oraz dodatkową odporność na wilgoć i chłód

  • promocja
Kurtka 686 Mannual Mystic Insulated (orchid)
Cena: 449,00 zł 649,00 zł
Kurtka 686 Mannual Mystic Insulated (orchid)

Kurtka snowboardowa 686 Mannual Mystic Fracture Wmn (orchid)
Wodoodporność: 8.000 mm
Oddychalność: 5.000 gm
Materiał zewnętrzny: 100% poliester
Podwójna podszewka: 100% poliester, 100% nylon
Ocieplana - 100g
System infiDRY™ - dwie warstwy materiału zapewniają większy komfort oraz dodatkową odporność na wilgoć i chłód

  • promocja
Kurtka 686 Mannual Season Colorblock (cyan)
Cena: 489,00 zł 699,00 zł
Kurtka 686 Mannual Season Colorblock (cyan)

Kurtka snowboardowa 686 Mannual Season Colorblock (cyan)

Wodoodporność: 5.000 mm
Oddychalność: 5.000 gm
Materiał wierzchni: 100% nylon microporous
Podszewka: poliester, nylon
System infiDRY™ - dwuwarstwowy materiał zapewnia większy komfort oraz dodatkową odporność na wilgoć i chłód
Zapinana na dwustronny zamek

  • promocja
Plecak Flow Mountain Explorer
Cena: 269,00 zł 399,00 zł
szt.
  • promocja

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Sklep internetowy Shoper.pl